| FreddieM a întrebat:

Help! Cine ma poate ajuta sa decid pe cine sa votez? Recomandari, va rog.

13 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

P'aia blondă! Udrea parcă parcă o cheamă! Nu?
laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Scuze abia acum am aflat că Nuți nu mai candidează că e ocupată cu bebe mic. laughing
Recomand să o votezi la următoarele alegeri! Sigur va candida! happy
La alegerile din toamnă îl recomand pe Mircea Diaconu. Nu că e mare sculă de politician! Pentru că a făcut un rol epocal în filmul "Actorul și sălbaticii"! Sălbaticii sunt cei care alcătuiesc actuala clasă politică, polițistul ( interpretat de Mircea Diaconu) îi vine de hac băiatului rău din film, iar alegerile le va câștiga "Actorul" - în film era Toma Caragiu - în comedia de prost gust care se va juca toamna asta nu știu cine va fi!
Dar te asigur că cel care va câștiga va fi doar "un actor"!
Și nu uita " Mergi la vot că votul tău -> "
laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Contează
laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru gabicoo):

Dacă candidează, îl votăm pe căcăriceanu. Pardon, Tăriceanu.

| AC4S4 a răspuns:

Dintre toți cei anunțați, Theodor Paleologu(PMP) pare cel mai decent. Este un om de cultură, cu un discurs cursiv și bine argumentat.

| gabicoo a răspuns (pentru AC4S4):

Da! Dar candidează din partea jigodiilor băsiste!
Păcat de el!

| AC4S4 a răspuns (pentru gabicoo):

Dintre partidele care au anunțat candidați, PMP este cel mai decent.

| gabicoo a răspuns (pentru AC4S4):

Nuți, Băse, etc. - un exemplu de decență! Ha ha!

| AC4S4 a răspuns (pentru gabicoo):

Îți dai seama cât de rău stăm din punct de vedere al partidelor implicate dacă aceia sunt cei mai normali. Nu am zis că sunt un exemplu, dar sunt mai decenți decât PSD, USR, PNL și alte partide implicate.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde de opinia dvs. despre toți candidații și ce credeți că vor face pentru țara asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îl recomand pe Florentin Pandele, dar sunt de luat în seamă și Berenghi (din partea Partidului Dacilor Liberi) sau Funar dacă te interesează elementele din Apuseni care nu sunt în tabelul lui Mendeleev

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Vlad Țepeș. Sau votează cu fuego.

| SacuiuRobert926 a răspuns:

Theodor Paleologu(candindat din partea PMP). Este Diplomat, un om educativ.