| HyeMin a întrebat:

Hey! Am si eu o mica problema. Poate îmi va răspunde cel care a trecut printr.o situatie asemănătoare. Daca te prinde politia intr-un local/pub in timpul orelor si este prima abatere ce se intampla? Vor veni la școala? S.a intamplat fix azi. E ciudat,azi nu au venit, dar nu se stie. Sper sa.mi răspundeti chiar vreau sa ma linistesc. Nu prea am tangente cu ei si cred ca de asta sunt putin panicata.

Răspuns Câştigător
| DeathOfDreams a răspuns:

În general, dacă te prind în timpul orelor în pub-uri, te duc ei înapoi la școală și așa probabil o să ai câteva probleme.
Dar dacă te-au lăsat în pace, nu văd de ce s-ar deranja să vină a doua zi.
Și în plus, e o singură abatere.
Calmează-te, nu vor veni.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nevoie sa mearga la scoala, pot trimite o adresa.
Politia nu-ti va face nimic altceva dar ai putea fi sanctionat disciplinar de catre scoala.

| HyeMin explică:

Multumesc! M.am linistit. happy