| anonim_4396 a întrebat:

Hey! As vrea sa pot sa invat Spaniola care se vorbeste in Argentina.Am incercat de pe GooGle translate numai ca problema este ca acolo da numai spaniola din Spania.
___Stiri vreun site sau orice cu care asi putea sa invat aceasta limba?

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da nu e la fel ma? e dialectul putin diferit, da tot spaniola e! si nu incerca sa inveti spaniola cu google translate laughing! cred ca nu stii ce traduceri mirifice face laughing))

| ταξιδιώτης a răspuns:

Tot spaniola este, nu incerca google translate decat daca vrei sa te amuzi copios.Totusi merge dar in fraze scurte, ca sa te amuzi putin eu prin google translate i-am ''urat'' unei prietene sa aiba atac cerebral