| iulianchitu a întrebat:

Hey gen daca am dat teapa cu un cont de google pe Facebook am luat contul de google (brawl) poate sa sune la politie ceva?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate face o plângere la politie. Inselatoria e o infracțiune

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Pe bune? Și care este înșelătoria? Un cont de brawl stars? laughing As vrea sa vad și eu politistul care se va lega la cap cu aceasta "încălcare a legii". laughing

| Sonia822 a răspuns:

Te-ai cacatzit pe tine! Vede de unde te-ai logat, IP-ul, reteaua de pe care te-ai conectat, vede pe ce nume e si te ia. Daca e pe numele lu` maica ta abonamentul, face puscarie!