| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU!
Am implinit 18 ani si trebuie sa imi schimb buletinul. Pot sa merg singura sau trebuie sa fie un adult cu mine?

4 răspunsuri:
| Unanonimanonimat69 a răspuns:

Nu trebuie sa mearga un adult cu tine deoarece tu esti un adult avand 18 ani.

| yourbabygirl45 a răspuns:

Din cate stiu poti merge singura

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti merge singura daca esti proprietara locuintei. Daca nu esti trebuie sa te insoteasca proprietarul locuintei (parinte sau alta persoana) care sa dea declaratia ca te primeste in spatiu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai vreo locuinta pe numele tau poti merge. Daca nu cineva care te ia in spatiu trebuie sa mearga cu tine.