| Vectra1 a întrebat:

Am vazut o petitie in care se sugera eliminarea lu Giani Kirita din concursul Exatlon. Ajuta la ceva aceasta petitie si, daca da, la cate semnaturi se vor lua masuri?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, de parca o emisiune privata in care s au investit o groaza de bani si deja filmata o sa ia in considerare o mica revolta pe net...

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Can-can-ul vinde, prostia si epatarea ei sunt la moda in media autohtona, asadar nu te astepta sa se ia vreo masura.Fotbalistul lui peste si-a atras o gramada de antipatii in publicul roman dar sunt si altii care-l apreciaza.Sunt curios ce-o sa iasa cand va fi si el propus pentru eliminare.Pentru comportamentul lui misogin, imoral si lipsit de respect si fair-play nu cred ca regulamentul prevede posibilitatea eliminarii.

| Cotor_Bogdan_2002 a răspuns:

Ce dracu de masuri sa se ia?laughing) Emisiunea e toata filmata, ei doar difuzeaza cate o parte. (Facepalm)

| Marin_Sara_1992 a răspuns:

Da, ajuta, dacă nu îl suporti pe Giani semnează! Eu asta am făcut! Are un caracter mizerabil! Și trebuiesc luate măsuri! Nu știu la câte semnăturii se vor lua măsurii, cu car mai multe cu atât mai bine

| Chichi001234 a răspuns:

Depinde și de cine este propusă petiția, însă cred ca devine valabile la trei sferturi din semnăturile oamenilor care
vizionează Exatlon

| Cotigă_Dorin_1996 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu te mai uiti la emisiune o vreme, si ceilalti sa faca la fel, daca scade ratingul producatorii vor lua masuri, daca acesta creste te asigur ca, circul, va lua amploare laughing ca in orice show televizat