| Sebi3300 a întrebat:

m-am uitat recent pe Youtube la niste oameni care colectioneaza sabii si arme medievale si fac teste cu ele..si mi-aș dori sa incep si eu sa colectionez..as dori sa stiu daca este posibil, cum as putea sa pun mana pe o sabie, si dacă da, atunci ce mi-ar trebui sa fac asta? Asta este tot multumesc pentru că ati citit.

Răspuns Câştigător
| Fedaskyn a răspuns:

Ca sa faci asta in primul rand trebuie sa ai niste permise/acte oficiale in care este specificat ca tu poti sa detii o arma si/sau un obiect cu valoare istorica pentru a o folosi in diferite scopuri (printre care si experimente). Scz, dar dupa ce ai facut asta nu stiu de unde ai putea sa le obtii. totusi sper ca te-am ajutat

| Sebi3300 explică (pentru Fedaskyn):

Ms chiar m-ai ajutat

1 răspuns: