| anonim_4396 a întrebat:

Http://prntscr.com/kk1ej3 de pe ce site pot cumpara piese pentru a face motocicleta asta apta pentru strada?
Exista legea aceea ca nu poate circula o motocicleta fara semnalizari si lumini pe drum public, pentru asta-mi trebuie piese.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Piese poți lua de pe orice magazin online de piese; problema reală va fi pe urmă să o omologhezi la RAR.

| TeodorescuSimona a răspuns:

Daca te intereseaza, pentru partea de electrice/electronice, poti incerca si aici - www.unimotors.ro/Electrice-electronice_c_1075_1096.html