| AlexDorinel a întrebat:

Https://m.ziuaconstanta.ro/.......html.html

Sa mai ziceți de mine că-s obsedat de politică.

Ce parere aveți de Sorin Cimpeanu, ce lucruri bune/rele a făcut?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Tu esti obsedat de toate laughing in special sa raportezi raspunsurile unora ce nu iti plac, esti un turnator si ciripitor comunist, stema aia nu ai pus-o acolo asa la plesneala, esti un indoctrinat de ala inrait.Ar trebuie sa fii interzit mai peste tot laughing

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns (pentru AlexDorinel):

Si un mare tutrnator,asta ai uitat sa spui.Tu reclami pe aici raspunsuri ce nu iti sunt pe plac,de ce? Cineva care iti citeste timpeniile si mai si raspunde ar trebuie sa multumesti,dar tu ce faci? Tu raportezi un raspuns,asta indiferent ca raspunsul este bun sau e rau,simplu doara ca nu iti place tie.
Amice odata ce esti pe aici public,odata ce intrebi ceva,nu te astepta ca toti sa fie de acord cu tine,nu te astepta ca toti o sa zica ca tine,ori sa gandeasca ca si tine.
Deci trebuie sa accepti si critica,trebuie sa acceppti orice raspuns,cai bun,ca e rau e ok,ce nu iti place treci mai departe,nu fi turnator laughing critica sau cineva daca e mai bun ca tine ar trebuie sa te bucure, mai inveti si de la altii, nu te gandii ca tu le stii pe toate.

Deci esti in aceiasi oala cu Ray, Regis, TU, mai este inca unu gabico sinca vreo 2 ce am descoperit care asta faceti raportati tot ce nu va este pe plac, turnati cum se zice laughing voi de ati avea putere ati omora oamenii pentru lucruri minore, oameni ca voi au fost dictatorii aia sangerosi.
Deci nu esti comunist, nici capitalist, cum am spus esti nemultumit de orice laughing ca urmare torni orice nu agreezi, asta te face cat de cat mai multumit laughing asta esti tu si alti ca tine pe aici si in lumea asta.

| gabicoo a răspuns:

Send Tîmpeanu to Mars!
One Way Ticket!