| theforceofgood a întrebat:

Https://www.historia.ro/......-mai-mare. Ce părere aveți despre acest articol? Oare reprezintă o amenințare indirectă din partea rușilor? S-ar putea ca Rusia (poate și Ungaria) să aibă de gând să steargă România de pe hartă și teritoriul să-l împartă în diferite părți?

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

Dodon este nimic altceva decat un tradator de neam. Prostiile pe care le debiteaza nu au nimic de-a face cu Rusia si Ungaria. Rusia ar vrea multe, dar trebuie sa si poata. Ungaria la fel.