| kDogg a întrebat:

Il vreti pe Cheloo de la "Parazitii" presedinte?

Răspuns Câştigător
| EfraimAshdothabediahKochBar a răspuns:

Suntem in pericol atunci.Intervievat cu aceeasi intrebarea a raspuns ca ar da un test la toti romanii pe care 90 % l-ar pica si i-ar impusca dupa, pe picati.Asa ca...ai grija ce iti doresti!
P.S.:Nu ma impusca,uite am toate cd-urile tale in original, stiu sa si injur, uite pot sa scuip printre dinti!

8 răspunsuri:
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Mda... Cununa de margaritare pe capul chelului.

| Dani04 a răspuns:

Da.Si prim-ministru Mircea Badea.

| Denis777 a răspuns:

Ar putea sa fie singurul om care sa ne scoata din ca**t, dar mentalitatile sunt prea supuse generatia mea este subjugata si noi ne apropiem de mentalitatea de turma, eu poate tu mai gandim cu un sfert di creier dar nu putem sa schimbam nimic.

| kb9 a răspuns:

Cum sa nu,

| Ichigo a răspuns:

Ce este un chelo

| Geass a răspuns:

Sincer e mult mai potrivit decat actualul "presedinte" macar acest Cheloo spune lucrurilor pe nume si spune exact ce gandeste.

| roxyana03 a răspuns:

Nuulaughing

| Martianulbem a răspuns:

@kDogg E bun si Cheloo dar mai sunt artisti precum: Uzzi, Cedry2k,Rimaru,Raku toti 5 sunt buni poate Romania nu o sa mai fie asa cum este nu?