| AvalohAlyn a întrebat:

Îl vreți pe Iisus Hristos conducător și lider mondial chiar acum? Adică l-ați vrea? Ce masuri credeti că ar lua? Sa facem un exercițiu de imaginație cum ar arata lumea cu Iisus lider mondial?
Eu as tânji după o astfel de lume și așa un Mare Conducător

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"exercițiu de imaginație cum ar arata lumea cu Iisus lider mondial"

doar pită și pește? bleah!

nu tu tiramisu, nu tu baileys, nu tu sushi...

| goguPatent a răspuns:

Repet concluzia de la intrebarea cu Vadim... banuiesc ca esti doar un troll aici pe site sau ai mari frustrari in ceea ce priveste realitatea de zi cu zi.