| uemue a întrebat:

Îmi puteți da exemple de oameni care au scris/scrieri despre ce monstrozitate sinistră va de veni UE?
https://www.digi24.ro/......ni-1682583

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu renunț la banii europeni. Eu și regiunea mea, Transilvania până la munți.

| doctorandus a răspuns:

Daca nu vor sa respecte normele si valorile europene, sa iasa din UE!

| Wr3nch a răspuns:

Vaaaaai, cum sunt ei obligati sa renunte la discrimanare si gandire inapoita. Ce drama si jale.,,

| chuckmanson a răspuns:

Foarte bine ce se întâmplă! Ar trebui sa fie sancționați pana sa ajungă sa aibă mai multe datorii ca Grecia! Asta e un tratament inacceptabil! Incredibil ce mentalitate de victima aveți voi homofobii. Știu ca voi vreți safe space-uri în care sa nu trebuiască sa știți ca persoanele lgbt există, dar ce sa va spun, ghinion papa lapte ce sunteți! Ma bucur ca mai progresam și noi est europenii puțin, dar mai e mult pana sa ajungem sa renunțăm la discriminare din păcate!

| uemue explică:

Ce idioti