| Mihalache_Cristinel_1987_X5K0 a întrebat:

Îmi puteți recomanda un avocat bun pe partea de despagubire auto în caz de deces? Sora mea a murit într-un accident pe 5 august, șoferul avea asigurare și as dori cât mai repede posibil un avocat bun de tot

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din ce judet? Cum crezi ca iti putem recomanda daca nu spui macar de unde anume?

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare sincer rau de pierderea nedreapta a sorei tale.
Sincere Condoleante!
Sper ca nemernicul care a provocat acest dezastru, sa plateasca cu varf si indesat.

Ti-as recomanda sa scrii orasul de unde esti, ca sa poti primi un raspuns, fiindca nu putem sa-ti dam sfaturi din lume.

| sierra1 a răspuns:

A cui vină a fost declarată de procuratură/poliție?

| Mihalache_Cristinel_1987_X5K0 explică (pentru sierra1):

Vina șoferului suferea de epilepsie a adormit la volan asa zice

| sierra1 a răspuns (pentru Mihalache_Cristinel_1987_X5K0):

Trist și nașpa...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Mihalache_Cristinel_1987_X5K0):

Conteaza orasul de unde esti, ca nu te ajuta cu nimic daca noi iti recomandam un avocat din Satu Mare si tu esti din Constanta, ca nu va calatorii nici un avocat 1000km ca sa te ajute pe tine.
Sincer, imi pare rau de pierderea sorei si ai mare dreptate sa-ti iei avocat si sa-l pui dupa gratii pe asta, care avand epilepsie nici nu avea voie sa sofeze vreodata...
In acest caz, chiar medicul care i-a dat avizul psihologic poate intra la puscarie.
Sper din toata inima sa se faca dreptate si sa plateasca toti cei care au ignorat legea si au distrus viata unui om, desii, nu uita ca traiesti in romanica si acolo coruptia este mai mare decat legea si bunul simt.

| Lukasssz a răspuns:

Stai in Bucuresti?