| anonim_4396 a întrebat:

Imperiul britanic conducand planeta, ar fi fost un eveniment care s-a intamplat doar in scris, tradatorii care devastau, falsificau si scriau istorie falsa imperiului hindus, au fost pusi conducatori?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ce imperiu indus lol ca indienii inca se caca pe strada in 2020. Sa zica mersii ca iau facut britanicii oameni.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Dar e invers, arienii au fost ai lor dintotdeauna, de acolo au plecat cu vreo 3, 000 de ani in urma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai Facebook sa te uiți pe pagina Centrul de Studii Vedice București, e o organizație hindusa.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Deja am gasit sursa perfecta de vedism, dharma si tot, doar ca nu ma intereseaza personal. Dar se incadreaza preferintelor mele de lume in care as vrea sa traiesc.