| SilentRain a întrebat:

In cât timp îți vine un buletin nou?

6 răspunsuri:
| ayran a răspuns:

Într-o săptămână maxim

| Smolbean a răspuns:

Aprox 2 săptămâni

| Catrice a răspuns:

Cam 3 săptămâni dacă nu se rupe plasticul când îți pune pozahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 săptămâni. Dar dacă are nevoie de el poți vorbi sa grăbească puțin procedura

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

În jur de 30 de zile.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Niciodata, de multi ani nu se mai elibereaza buletin de identitate.
Cartea de identitate o primeai, inainte de pandemie, in cca o saptamana, la exact o saptamana am primit-o in februarie 2020.
In prezent termenul poate fi mai mare, am vazut ca si de 3-4 saptamani, exact afli de la serviciul unde o faci.