| anonim_4396 a întrebat:

In cazul in care doresc sa primesc alocatia copilului intr-un cont de card, este necesar sa merg in continuare la posta sa ridic cuponul pentru alocatie?

Răspuns Câştigător
| stefybx a răspuns:

Nu se mai face nici o operatiune prin scoala referitoare la alocatie. Daca vrei sa pui alocatia pe un card trebuie sa mergi la o banca si acolo primesti toate indicatiile si ajutorul necesar.

1 răspuns:
| kh1ss a răspuns:

Nu... trebuie sa mergi la scoala... scrii o cerere si alocatia iti va veni pe card si nu mai trebuie sa mergi la postawinking