| PlusZero a întrebat:

In luna iunie am picat psihologicul pentru Academia de Politie. M-am prezentat nedormit si am suportat consecintele (rezultatul final). Intrebarea mea este daca m-as putea inscrie la Campina sa sustin examenul psihologic pentru luna ianuarie din nou? Din cate am inteles, examinarea psihologica cat si fisa medicala au valabilitate 6 luni, totusi, vreau sa stiu un raspuns sigur daca pentru luna ianuarie as mai putea sustine inca o data testul sau daca o sa fie luat in considerare anteriorul.

Tatal meu a fost arestat acum aproximativ 10 ani pentru inselaciune. Acum este liber, iar dupa executarea pedepsei nu a mai avut alte antecedente penale, totusi are cazierul murdar si nu stiu daca m-ar incurca intr-o oarecare masura chestia asta. Mentionez ca are si ceva probleme la cap, ceva tulburari psihice din ce imi aduc aminte eu si are mai multe internari la psihiatrie. Mi-ar putea impiedica oarecum realizarea visului meu?

Multumesc frumos pentru timpul acordat curiozitatilor mele!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Un raspuns sigur primesti de la compartimentul de resurse umane de la IJP din judetul tau, oricum acesta face recrutarea pentru scolile MAI, asa ca adreseaza-te acolo.

| Raducons a răspuns:

Nu te impiedica nimic stai linistit. Poti sa zici cum a fot testul psihologic, ce intrebari erau