| AlexDorinel a întrebat:

În România.

Pandemia asta a mai încetinit îmbătrânirea populației? Adică au murit zeci de mii de bătrâni și se estimează un număr destul de mare de nașteri în următoarele luni. Uite ca a avut și carantina asta un efect pozitiv asupra planetei. Se vor naște mulți copii și s-a redus criminalitatea.

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Prostii. Ce zeci de mii de batrini visezi? 31.000 de decese de mai bine de un an, un mare fis. Iti dai seama ca batrini nu erau nici macar 60%...

Răspuns utilizator avertizat