| Byb2001 a întrebat:

In tren se poartă mască? Ca vreau sa plec la mare la finalul lui august

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, e spatiu inchis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai asa ar trebui

| Sofer a răspuns:

Da, se poarta. Din păcate.

| Alyra a răspuns:

E spațiu închis, deci da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da in primul rand te protejezi pe tine apoi pe cei din jurul tau.

| Elide a răspuns:

Păi da,e un mijloc de transport, intri in contact cu mulți oameni, vezi ce faci că dacă baga starea de urgență, adio mare, eu mi-am rezervat în a doua săptămână din august, dar cred că schimb tot și mă duc săpt viitoare că dacă se închide tot nu mai apuc nimichee hee)))

| Lowkee a răspuns:

De ce naiba nu s-ar purta?