| celcestainsuspensie a întrebat:

In Tunisia probleme, in Egipt asemenea. Ce s-a-ntamplat dom'le, de-au rabufnit musulmanii? Au descoperit, in sfarsit, ca iarna nu-i ca vara?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai repede cred ca a sarit capacul de pe oala, dupa ce le-a ajuns cutitul la os. Numai bine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Aia e! Ca pe-asta inca n-au descoperit-o. Dar, ce-ar fi sa li-l trimitem pe chior, pachet? In felul asta, afla si ei ca iarna nu-i ca vara si scapam si noi de-o belea.
In fond, de ce sa n-aiba parte si capra vecinului de ceva bun, bun?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tunisia, Egipt... urmează Romanistan.

| Adredemesconf a răspuns:

@Mihai rolling on the floor Ai dreptate, am devenit molipsitori. Sper sa nu ne aresteze si sa facem infarct...