| Devil21 a întrebat:

Intrăm din nou în carantină?
Se instaurează iar starea de urgență?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se risca niciun politician sa ia decizia asta inca odata desi starea e destul de grava

| Lowkee a răspuns (pentru suntserios):

N-ar fi niciun risc, ca romanul accepta multe. Daca dupa acele mii de amenzi abuzive nu s-a rasculat nimeni, n-o s-o faca nici acum. Mamaliga e rece.

| suntserios a răspuns (pentru Lowkee):

Cum sa nu fie risc... Vin 2 randuri de alegeri

| Lowkee a răspuns (pentru suntserios):

Pai da, si ti se pare ca scaunul lui Iohannis se clatina? Sau ca o sa castige iar PSD... nu cred. Nu din cauza asta. Romanii asculta de Iohannis. Daca le zicea psd sa stea in casa, exploda mamaliga.

| suntserios a răspuns (pentru Lowkee):

Cu tiate rahaturile pe care le-a facut psd ul, Firea are peste 40% la primărie... Asta zice tot

| Lowkee a răspuns (pentru suntserios):

Vremurile s-au schimbat, nu stiu daca mai pupa Firea un al doilea mandat.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Declaratiile oficiale au fost ca trebuie sa respectam actualele restrictii, si sa ne vedem de economie.

| DenisIonut01 a răspuns:

Probabil din septembrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a zis asta? Din ce articole am citit pe internet și din declarațile președintelui făcute azi, nu a reeșit așa ceva.

| Pati2500c a răspuns:

Probabil, la 600 de cazuri pe zi e exagerat, in strainatate daca mai sunt 50/60 cazuri.