| Cr7adi a întrebat:

La ce ora sau intre ce ore se desfasoara examenul teoretic in vederea obtinerii permisului de conducere?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De dimineata pana la ultimul

| Medema a răspuns:

Depinde in ce grupa esti..cum te cheama ca sa te ia in ordine alfabetica si alte dina astea, in general oamenii se duc de dimineata in ziua cu :"Sala"

| luciantody a răspuns:

Tatal meu are o scoala de soferi in Iasi aca ca te pot ajuta deoarece eu am 16 ani si am dat deja de permis pentru categoria A1. Program la politie este de la 8 pana la 16, de luni pana vineri. Trebuie sa te duci cu dosarul si buletinul.