| A_2738 a întrebat:

La Lady Popular am completat tot biletul. Ce surprize ma mai asteapta? Chiar o sa plece domnisoara in vacanta? Dau Funda celui mai rapid raspuns happy

4 răspunsuri:
| Gabitzzza a răspuns:

In primul rand felicitari! Pai probabil vei abia si un iubit nou eu asa cred sunt mai veche in joc si cam asa a fost la fiecare chestie de asta

| Gabitzzza a răspuns:

Aaaa scuza-ma am inteles gresit intrebarea ta pai tu vrei sa spui ca ai gasit toate componentului biletului de avion pe care l-a rupt catelul pai dupa acest lucru trebuie sa ii faci tinuta d-soare pentru ca ea nu poate sa plece asa oricum in vacanta daca ai vazut tu undeva sus in coltul din dreapta e o scoica cu o perla in ea da click acolo si vei vedea ce ai completat si ce va urma sa faci

| A_2738 explică:

Ma numesc zizu_love si pe 21 fac 1 an de cand joc.sunt abia la nvl 18 si amnevoie de bani pentru haine happy

| CrEaTzZaa a răspuns:

Nsh si eu l''am completat si acum trebuie sa fac costumul ala dar dupa nu stiu ce trebuie sa fac asta incerc si eu sa aflu laughing cum te cheaama pe lady?
big grin