| LanguageMaster a întrebat:

La locul de muncă este interzis consumul de alcool?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Da, in general (daca nu esti degustator si nici aia nu inghit alcoolul).

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Daca esti soldat rus pe front vodka e gratis de la armata.

| GoldenZenith a răspuns:

Din câte știu eu, da. e normal sa fii lucid și eficient. happy

| MorganaM a răspuns:

Da

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salut LanguageMaster, Normal ca este Interzis, dar nah, noi romanii, respectam vreodata Regulamentul? ....Nuu
Iti Recomand Cu Incredere, Sa Nu Consumi Alcool, Mai Ales daca esti sofer..Deoarece nu are rost pentru o sticla de bere, vin, rom sa pierzi slujba sau viata!

Mult Succes!

| Andreea0512 a răspuns:

Normal că este