| LanguageMaster a întrebat:

Legea din România îi permite unui om de afaceri să dețină o companie cu cifră de afaceri peste 1 miliard de euro?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici o lege nu interzice unei persoane fizice sa detina o firma, indiferent de cifra de afaceri a acesteia, asa ca poate sa fie cat de mare.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, unul din ei e simion maurer a reusit sa construiasca blocuri in perioada crizei economice si are aproape 5 miliarde €

| johnnny123 a răspuns:

De ce ar exista o limită? Atâta timp cât acea companie își plătește impozitele, statul are numai de câștigat.