| Jasonn99 a întrebat:

Ma adresez celor carora le-a expirat pasaportul macar odata:
Cand se reinnoieste pasaportul se face o prelungire pe pasaportul actual sau ti se da un alt pasaport nou? Se poate pastra pasaportul vechi?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se face un nou pasaport si predai pasaportul vechi.

| CISCO a răspuns:

Jasonn99 da trebuie sa predai pasaportul vechi expirat chiar daca tu ai viza USA. faci pasaport nou si te duci la ambasada si primesti din nou viza pierdere de timp, bani, nervi asta e ghinionul tau e ca sa expirat.

| Jasonn99 explică:

Si daca am viza SUA valabila pe el?