| Dalmore a întrebat:

Mai pot vota în străinătate dacă uit să mă înscriu pe site-ul acela?

46 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

A fost chiar la inceputul scandalului Caracal, intr-adevar nu am retinut exact si am inflorit-o putin, TOTUSI ineptia ramane:

https://stirileprotv.ro/......iului.html

"Mai mult, Viorica Dăncilă ar fi insinuat că întregul caz de la Caracal ar fi de fapt un scandal orchestrat de servicii, despre care ar avea la cunoștință și președintele Klaus Iohannis. "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci nu e o declarație, ci e un ''ar fi insinuat'', nici măcar un ''a insinuat'' scris de un jurnalist care știe el ce s-a vorbit în spatele unor uși închise, atunci de ce ai pus cu ghilimele?

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

happy... ok, nu e o declaratie, cum spuneam, era foarte veche informatia si nu am tinut minte perfect
DAR
urmatorul lucru pe care o sa mi-l spui e ca tovarasa de la partid, Dancila este foarte inteligenta si nu scoate gafe pe banda!
RILI?!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce legătură are? și ce să-i fac eu?

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, chiar nu vezi?
eu ma contrazic pe fata cu un evident pesedist
iar apoi tu vi si ceri dovezi, iar apoi le contesti, ca nu sunt destul de bune!

din orice punct de vedere ai lua-o, ori esti partinitor, sau... pesedist (dar nu vrei sa o arati)

ca iti place sau nu, cam astea sunt singurele optiuni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi am zis eu că nu-s pesedist?
tu în schimb bați câmpii, aseară ai reușit performanța să te contrazici singur de la o postare la alta și mai ești și nealfabetizat, că abia înțeleg ce scrii.
și n-ai pus nicio dovadărolling on the floor, mi-ai dat un link cu ce spune x că ar fi zis

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Siiigur ca da, EVIDENT, CATEGORIC SI ABSOLUT "ma contrazic singur"
intotdeauna, TOTI cei care nu inghit pesedeul se contrazic singuri
si TOTI sunt nealfabetizati, TOTI,
I N T O T D E A U N A!

si la tine imi pare rau ca te-am considerat fiinta umana, dar nu iti face probleme, nu o sa se mai intample, oricat de aberant ai fi, tot cu banane te servesc

HAIL TO THE KING, BABY! (to you TOOOOO)

PS tin sa te felicit si pe tine si pe alalalt ca a-ti evoluat la "nealfabetizat" de la "provocator", cuvant folosit de UCIGASUL Iliescu pentru oricine ii spunea altceva decat sa il pupe unde soarele nu patrunde, inteleg, acum UCIGASUL Illiescu este un UCIGAS DOVEDIT si un coMuist de trista amintire, asa ca va puteti dezice de el, chiar daca v-a adus la putere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bizon95):

Cine l-a dovedit pe Iliescu că e ucigaș? E la camera preliminară de 2 ani

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand o sa cresti mare, si nu o sa mai folosesti scutece, la scoala o sa inveti frumos, frumos, incet, incet un cuvant mare, numit "istorie"

si apoi o sa aflii ca ISTORIA L-A FACUT PE ILIESCU UCIGAS

IUBITOR DE UCIGASI CE ESTI!

imi cer scuze, acum trebuie sa iau o pauza de borat, UCIGASII SI IUBITORII DE UCIGASI SUNT UN LUCRU PREA MULT PENTRU MINE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Bizon95):

Eu știam că totuși crimele sunt dovedite prin sentințe definitive...

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce le stii tu pe toate, mai bine ca istoria insasi

eu stiam totusi ca IUBITORII DE UCIGASI, CA TINE nu ar trebui sa isi faca reclama!
nu face bine la siguranta personala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

A, scuze, nici nu e la camera preliminara, camera preliminară a respins rechizitoriul și l-a trimis înapoi parchetuluii...

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nevoie sa fii condamnat ori cercetat pentru a face o crima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Asa e, vinovatia o stabilesti tu, mi-ai mai spus

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu e vorba de vinovatie judiciara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Da stiu stiu stiu