| AlexDorinel a întrebat:

Maine vin primii bani din PNRR, e vorba de 1.8 miliarde euro. Tot luna aceasta vine și a doua transa (1.94 miliarde euro).

Dar lucrările când încep?
Eu cred ca riscam sa pierdem banii, în timp ce restul tarilor UE deja se scalda în bani.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Iar ai luat-o pe arătură.

| Violleta2022 a răspuns:

Dorinele, mergi si culca-te ca iar bati campii, cu intrebari fara sens happy

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

happy happy happy
Poate pentru ca nu poate sa doarma pune astfel de intrebari. happy

| relian a răspuns:

laughing despre ce bani vorbesti romane laughing se scalda in bani, da suna bine laughing

| Lukasssz a răspuns:

Ii joaca Citu la pacanele!

| Mopmop a răspuns:

Omul a pus o intrebare ok si voi radeti ca curca-n lemne.
Revenind la intrebarea ta, stai linistit ca banii astia sunt deja combinati.
Se vor face multe lucruri inutile si doar pe hartie ca in stilul nostru pur romanesc!
Spunem ca SISTEMUL este de vina ca suntem unde suntem insa nu luam in calcul un simplu fapt: sistemul asta e format din NOI.
Daca noi nu ne schimbam atitudinea nu schimbam nimic.
Restul sunt povesti.