| Moron a întrebat:

Mi-a expirat buletinul acum cateva zile, daca merg sa il fac maine in cat timp vine si daca merg la posta am vreo sansa sa iau un colet cu buletinul actual(expirat)?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Coletul il poti ridica cu buletinul expirat sau o copie dupa el, le spui ca e dat la schimbat.

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca il faci la urgenta i ti vine in 48 de ore, la posta nu poti ridica coletye fara un act de identitate valabil, cu o copie de buletin nu vei putea scoate coletul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu cred ca sta sa se uite daca este expirat sau nu.

| Crisan_Emanuela_D_1994 a răspuns:

Buletinul vine aproximativ intr-o saptamana sau cateva zile. De la posta poti ridica daca ai o copie de pe buletin. sau spui tu ceva