| kikizzz a întrebat:

Mi-a zis un prieten ca are el o cunostinta si ca se deschid scolile in Craiova de saptamana viitoare. E adevarat?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-a spus un prieten care stie de la alt prieten, cum ca ar fi auzit de la un alt prieten... ca S-AR putea sa se deschida scolile.

Draga kiki, scolile se deschid numai in situatia in care scad drastic cazurile de covid, altfel raman inchise si semestrul acesta.

| Zuzu1991 a răspuns:

Daaaaaaaaa, si eu am visat tot asta azi noapte, asa ca sunt ferm convins big grin

| Werrich a răspuns:

E prieten cu Raed Arafat sau Sorin Cimpeanu?

| lCupidon a răspuns:

Nu te lua după el, trebuie niște acte care sa dovedească ca rata de infectare e mai mica de 1%