| AnaMariaAle2000 a întrebat:

Mi-am deschis acum două săptămâni un cont la o bancă. Domnișoara de acolo mi-a cerut toate detaliile, nr tel, job, datele mele etc. m-a pus să semnez tot ce e de semnat și i-am cerut un extras de cont(pentru serviciu) și cam atât a dat!
Întrebarea mea este: trebuia să primesc și eu mai multe hârtii sau a fost de ajuns că i-am semnat acolo pe moment contractul sau cum se mai cheamă.e musai să dea și la clienți hârtiile? poate știți din experiența voastră ce și cum. Mai am un cont la altă bancă, iar acolo când am reînnoit cardul, a dat un teanc de foi fără să cer eu ceva! Sper să nu trimită hârtii la domiciliu sau în altă parte pentru că nu locuiesc la adresa din buletin!
Vă mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal trebuia sa primesti si tu hartiile ce le-ai semnat, cu exceptia cererii de deschidere a contului.