| aura167 a întrebat:

Neata tuturor..am si eu o intrebare..prietenul meu sa inscris sa scoala de soferi.sta in Bucuresti de 4 ani dar are domiciliu in giurgiu.eu vreau sa-i fac viza de flotant ca sa poata sa dea examenul teoretic si practic aici in Bucuresti insa problema este alta....eu detin un apartament dar adresa mea din buletin este alta (cea la care am locuit inainte sa cumpar apartamentul)..intrebarea este..trebuie sa-mi schimb buletinul pentru ai putea face viza sau nu are importanta asta?

Răspuns Câştigător
| SteveSR a răspuns:

Nu are importanta asta

| aura167 explică (pentru SteveSR):

Minunat! multumesc frumos.o zi buna in continuare!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa-ti preschimbi CI si apoi sa-si stabileasca resedinta (flotant) la tine, altfel tu vei comite infractiunea de fals in declaratii.

| aura167 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc frumos Ioan!