| LanguageMaster a întrebat:

Notarii sunt liberi profesionişti sau sunt angajați?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Notarii, avocatii si executorii judecatoresti, de regula, sunt liber profesionisti (mai ales cei atestati) sau sunt asociati/angajati in firme sau servicii publice de profil.

| Bogdiy14 a răspuns (pentru Bula):

Ce activ esti happy tu vrei sa faci 50 de monezi pentru o pereche de casti?

| Bula a răspuns (pentru Bogdiy14):

Casti am destule, inclusiv de studio... tongue
Poate un aparat de cafea, sa ma tina treaz cand dau raspunsuri big grin

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sunt liber profesionisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fata, dar parerea mea e ca cineva care cere acest lucru nu e sanatos la cap.