| anonim_4396 a întrebat:

"Nu simpatizez nici o culoare politica!"- INTREB: "- Base a mai avut un mandat, si in acesta nu am vazut nici o imbunatatire... daca va iesi presedinte a doua oara, credeti ca vom "gusta" vreo schimbare?"

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

@remus - pe ceilalti ar trebui sa ii trimitem la canal, ce zici, iti surade ideea?

regis
| regis a răspuns:

Nu, nu am nici o cioara, nici vreun papagal. Am pus intrebarea doar pentru a ma lamuri despre felul tau de a gandi, am primit raspunsul si iti multumesc pentru sinceritate.
Acum ca m-am lamurit ca nu gandesti ca stalinistii, mi-a ramas o curiozitate si anume cati dintre cei care isi dau cu parerea pe acest site iti impartasesc opiniile.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Îhî.

Ion Ilici Iliescovici nu a fost rechemat pe banca in 2000-2004, dupa ce-a dat chix in 1990-1996? Lumea inca credea in "gustari", insa, daca eram destepti, il lasam la putere in 1996-2000, sa continue treaba si sa vedem ce poate sa faca.

Asadar, sunt convins ca, daca un presedinte va putea schimba ceva in tara asta, acela va fi un presedinte cu doua mandate consecutive.

| remus a răspuns:

Ai impresia ca eu te cred ca nu ai culoare politica, tu esti o cioara vopsita, te dai de partea lingailor s-au a pupincuristilor, tovarasul iliescu a avut trei mandate impreuna cu geoana, nastase si compania, te-ai intrebat de ce nu ai gustat din schimbare? eu timp de 5 cincinale am dat aur tarii, am avut parte de umilinta, hartuire, minciuna si hotie din partea comunistilor. Oamenii cinstiti, cu verticalitate si muncitorii, iti garantez ca il vor VOTA pe TRAIAN BASESCU.

| remus a răspuns:

regis, te simti cu cioara vopsita? trebuiau de mult ceilalti dusi in puscarii si la canal, au facut si fac numai umbra pamantului, fara aceste specimene am fi mult, mult mai curati si linistiti, VOTATI TRAIAN BASESCU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate nu.
dar cu geaoan fii sigur ca va fihappy" reintrarea in COMUNISm!