| Sava_Alex_2002 a întrebat:

Nu stiu daca am ales categoria potrivita dar in fine!
Cand este legal sa cumperi petarde,pocnitori, artificii etc?
Vreau sa comand de pe ekopiro pentru revelion si craciun si nu stiu daca sa dau comanda acum sau dupa 15-20 dec?
Cei care au cumparat de pe acel site sa imi spuna si mie o parere(daca vine coletul fara probleme, adica fara gabori la usa si daca ajung repede cu toate produsele in regula)

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

După Crăciun!

| dribbler84 a răspuns:

Poti cumpara, ei le trimit in colet, nimeni nu iti controleaza coletul ca este unul normal, fara inscrisuri pe el.