| AlexDorinel a întrebat:

Numarul de rromi(tigani) din Romania scade sau creste?

13 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De la Antonescu incoace, crește constant și viguros

Răspuns utilizator avertizat
| sierra1 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu musiu, de la ultimul mareșal incoace

| LPCTSTR a răspuns:

Creste considerabil.

| Legion7X a răspuns:

Crește

| NotNamed a răspuns:

Din pacate creste alarmant. Aia nu sunt ca romanii sa faca 1-2 copii sau deloc. Daca nu fac cel putin 5 copii înseamnă ca e ceva nenormal cu ei si din pacate nu se face nimic asupra lor. Inteleg ca lumea evolueaza si e promovat peste tot #norasism dar aici nu mai este cazul de respectul rasei cand rasa lor inferioara ne distruge rasa noastra românească de la supremație. Daca nu ar fi fost țiganii iar conducerea parlamentara ar fi fost una ca in tarile dezvoltate acum ne băteam cu Anglia, Franta, Germania, Spania la suprematie in UE. Tiganii sunt cancerul care distrug trupul Romaniei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că crește sau in cel mai rau caz stagnează.

| laurentiu80 a răspuns:

Tiganii reprezinta viitorul, ei sunt sansa Romaniei. Sa fie din ce in ce mai multi.

| TLF92 a răspuns:

E in ca in filmul ala stii WRONG TURN ma refer la comportament, nu doresc la nimeni sa aiba de a aface cu asemenea specimene ( sunt patit ) mai repede te increzi intr-un dusman decat intr-un tigan, noi am fost blestemati ca popor sa convietuim inconjurat de animalele astea

| TLF92 a răspuns:

Si ca o gluma astia se inmultesc mai repede decat sobolanii, nu conteaza cum frate sora, frate mama etc, dragoste si sex sa fie ca nu au banii de prezervative laughing)

| daniel889 a răspuns:

Daca fiecare face 10 bucati de caciula, creste, nu scade.

| steastralucitoare a răspuns:

In felul in care romii (tiganii) se reproduc, se pot forma cateva satre frumoase in viitorul apropiat.

| Giga21 a răspuns:

Bravo lor au stil tigani