| mentholinks a întrebat:

Oamenii astia pot fi mai nesimtiti de atat? Ioana Bruyssnels am vazut ca strange donatii pe site-ul oficial dar nici macar nu zice in ce scop. Mai e si casatorita cu un bancher multimilionar sau miliardar ce-o fi cu 30 de ani mai mare ca ea si strange bani de la oameni pentru campania electorala sau ce agende mai are ea. Am inteles ca a lucrat si in Guvernul Romaniei in trecut dar ea nu pomeneste nimic despre asta sau ce mai exact a facut acolo.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar zice în monitorul oficial că a fost consiliera lui Dăncilă, e public...

| laSoledad a răspuns:

Cine-i bre si asta? Inca una rolling on the floor

| brokxy a răspuns:

Imi place poza ta de profil happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Donatiile pentru partide e un lucru obisnuit în politica. Nu vad de ce ar trebui barbata su sa ii finanteze campania politica. Si la urma urmei da cine vrea nu se ia din banii publici

| mgtow a răspuns:

Asta e afacerea totul pe bani in randul celor cu situatie materiala. Oricum unu cu bani nu isi bate femeia in comparatie cu unul sarac care bea si face circ in casa. Si cand se despart o fac cat de cat pe plan decent fara mult tam tam (aia cu bani)

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil pentru candidatura! Era bine daca dadeai un link!

| mentholinks explică (pentru brokxy):

Nici cu a ta nu mi-e rusine :p.

| acerr a răspuns:

Hai s, o aranjam, e frauda! nesimita hahaha
si eu vreau sa strang fond, cum fac?

| RAY a răspuns:

Bravo ei, fiecare se descurca cum poate