| SimonaBubu a întrebat:

Oare Alexandra din Caracal o sa mai fie găsită vreodată?

7 răspunsuri:
| DarthNiger a răspuns:

Ce sa gaseasca daca e moarta? s-au gasit deja oasele ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai n-a fost bre gasita in butoi?

| mirceakitsune a răspuns:

Nu se poate da un răspuns corect acestei întrebări, pentru că nu știm dacă e moartă sau la produs, doar atunci când vom afla vom știi răspunsul acestei întrebări puse de tine.
sunt zeci de variante pe net dar nici-una corectă, înțelegi?

| suntserios a răspuns (pentru mirceakitsune):

Adica aia au făcut analizele de ADN si au confirmat ca alea erau oasele ei si voi inca nu stiti daca e moarta?

| beck2804 a răspuns:

Cu totii speram ca va fi gasita in viata dar sunt multe intrebari fara raspuns in acest caz de la Caracal. Poate este dusa in alta tara si vândută, poate este in Romania, rapita si tinuta pe undeva, sunt multe variante iar pe internet gasesti si mai multe minciuni. Doar Gheorghe Dinca stie ce a facut cu ea si doar de la el se va afla raspunsul final.

| Larysa690 a răspuns:

Sunt multe variante nu avem de unde sa stim Dumnezeu stie mai bine...sad

| mirceakitsune a răspuns (pentru Larysa690):

Dumnezeu nu exista bruh