supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Oare la ce s-au gândit oamenii ăștia când au creat buletine cât paleta de ping-pong? Sau numai eu am avut probleme să-mi găsesc un portofel în care să-mi încapă fără chinuială buletinul în ultimii ani?
Noile buletine vor fi mai mici?

8 răspunsuri:
| supadeceapa explică (pentru Jus7t):

La o pica de balenă poate. A mea e mikapika

| Jus7t a răspuns (pentru supadeceapa):

It's-a good pica.

| Jus7t a răspuns (pentru Jus7t):

Mai nou mă corectează ce scriu în engleză? Frumos.

| OctavianSps a răspuns:

Incepand cu anul 2022 isi vor schimba dimensiunea, se vor reduce la jumatate adica vor fi ca permisele de conducere, cel putin asta am citit si parea sursa oficiala.

| lalaura94 a răspuns:

Nu stiu, buletinul meu sta numai in folia cu acte in marea parte a anului, il scot doar cand am nevoie de el. Nici portofelul nu-l iau cu mine ca-mi ocupa tot buzunarul, imi iau doar niste bani.

| Bogdanmario1987 a răspuns:

Eu mi-am gasit cel mai bun loc pentru buletin(il las acasa)