| AlexDorinel a întrebat:

Pana la urma care e faza cu alegerile din Norvegia? A câștigat cine trebuie?

Cine ține cu oprirea schimbărilor climatice, conservatorii sau cei de stânga?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Asta ca asta dar ce zici de alegerile din Burkina Fasso și faptul că Kaboré a obținut peste 50% din voturi.

Îți vine să crezi așa ceva?

| gabicoo a răspuns (pentru sierra1):

Dacă Dorinel ar fi locuit în Norvegia îl luau ăia de la protecția copilului și îl dădeau în plasament la un cuplu de homosexuali!
winking

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru gabicoo):

Mor laughing

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru gabicoo):

Ba nu prea sunt homosexuali in Norvegia! Mici sanse sa ajunga la un plasament cu un cuplu de homosexuali! Trebuie sa ai noroc!

| gabicoo a răspuns (pentru DARKSMOKE01):

Alex Dorinel e un tip norocos 300%. Dacă în Norvegia ar exista un singur cuplu de homosexuali la ei ar ajunge in plasament băiatul ăsta!

Băi frate! Tu chiar nu ai înțeles ironia postării mele de mai sus?

| DARKSMOKE01 a răspuns (pentru gabicoo):

O belit carasul in cazul asta

| AC4S4 a răspuns:

Politicile din sfera verde, ecologica, climate change sunt adoptate de cele mai multe ori de partide de stanga.

Partidele conservatoare, de dreapta, nu par sa poata forma un guvern. Va fi probabil un guvern de centru-stanga acolo.

| Gabryel85 a răspuns:

Eu nu înțeleg treaba asta cu "a câștigat cine trebuie"?