| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma cine este noul ministru al educatiei, si vor mai fi camere la bac?

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Da, camere la bac vor fi cu siguranta!, crezi ca va lasa cineva vreodata bacul nesupravegheat de camere?

| Bobbb a răspuns (pentru RB26DETT):

Au lasat bacul nesupravegheat 100 de ani fara camere de cand se da el, si s au gasit acum motz sa pune camere

| suntserios a răspuns (pentru Bobbb):

Nu s au gasit cu motz, doar ca au luat decizia cea mai buna si rezultatele s au vazut din plin. 100 de ani fara camere a fost doar o pacaleala bacul, iar acum e pe bune (cat de cat).