| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma cum se face depunerea impozitului on-line? Ok am citit si am inteles ca pot sa ma programez pe zoom dar pentru semnatura digitala NU poti sa faci online, si mai trebuie sa si platesti 40 de euro dupa ce mergi la sediu la o firma acreditata. Nu inteleg cum unii au facut totul de acasa. Trebuie sa depun declaratia unica 212 si sediul e in alt oras, la fel si pentru semnaturi

2 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Semnatura digitala este numai pentru firme (persoane jurudice). Tu ce esti?

| anonim_4396 explică (pentru Iote):

Eu sunt batman