| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pana pe ce data e starea de urgență?

4 răspunsuri:
| Apokales a răspuns:

15 mai.

| AlexCristi97 a răspuns:

Cea actuala este pana la 15 mai deoarece se poate da maxim pe 30 de zile, dar asta nu inseamna ca din 15 mai suntem liberi, eu zic ca se va prelungi cu macar inca 15 zile adica pana la inceputul lunii iunie, posibil alaturi de o noua ordonanta care sa permita incetul cu incetul intrarea in normalitate.

| Stropdeploaie a răspuns:

La Felul cum decurg lucrurile sunt ferm convins ca o va prelungi si in luna mai..deci posibil si sanse mari sa mai stam pana in iunie pe 15!

| Iuli122122 a răspuns:

16 mai cred