| anonim_4396 a întrebat:

Pe 15 august de Sfanta Maria bancile, adica Banca Transilvania va fi deschisa?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Adormirea Maicii Domnului este stabilita ca o zi de sarbatoare legala, prin Codul muncii, astfel ca nu se lucreaza decat in locurile cu foc continuu, deci nu cred ca BT va fi deschisa.

2 răspunsuri:
| crazylove25 a răspuns:

Stiu ca anul trecut eram la mare de ziua Marinei si de Sfanta Maria si la Raiffeisen Bank era inchis, dar cum e in timpul saptamanii cred ca e deschis Succes!

| iojicermei16 a răspuns:

Cred ca da