| Danny334 a întrebat:

Pe 29 cand se voteaza putem sa votam la orice sectie de votare sau nu?

Răspuns Câştigător
| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna :X.

Da, se voteaza pe 29 si putem vota la orice sectie! Sper sa se voteze sa cada Basescu asta!

O zi frumoasa:X

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca esti acasa votezi la sectia unde esti trecut pe liste. In deplasare poti vota la orice sectie. Numai bine!

| Arthur a răspuns:

Liber în toată ţara. Dacă eşti pe bicicletă poţi vota la orice secţie de vot.

| eurynomus a răspuns:

La orice sectie de votare si e bine sa te duci k e dreptul tau sa votezi?

| AnnaAnnne a răspuns:

Da la orice sectie.Stai mai bine acasa nu iti mai bate capul cu votarea. Apropo ce votezibig grinA sau NU?

| YouNoob a răspuns:

La 9, sectia agitati