cami
| cami a întrebat:

Pe diploma de licenta, se mentioneaza unde ai absolvit facultatea, la taxa sau buget?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, se menstioneaza doar unde ai dat si promovat licenta. Insa Diploma de Licenta este insotita de foaia matricola in care sunt trecute notele la fiecare examen din cursul facultatii. Acolo se precizeaza cursurile carei facultati le-ai urmat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Pe diploma de licență nu apare această mențiune: cu taxă sau fără.
Pa, pa.

| unnamed95 a răspuns:

Taxa deoarece. sau poate ca tu ai deja un buget ( un venit) adica lucrezi... daca nu .atunci e vorba de taxa pe care o plateai facultatiiwinking big grin