| cris_2039 a întrebat:

Pentru a lucra legal in Anglia, ce documente sunt necesare?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Cris,
citeste informatia din aceasta pagina a portalului EURES : http://ec.europa.eu/......s/main.jsp

sau aici unde ai un ghid al permiselor de munca in UK in engleza : http://romani.co.uk/....../index.php

5 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Pai eu am sora la facultate si stiu ca a vrut sa munceasca si i-a trebuit carte verde(1000lire costa aproximativ)

| TitiDrLove a răspuns:

Woodenpints tu te auzi ce vorbesti?laughing)
de la documente necesare pana la cambridge e mare diferenta! aia e o organizatie care te ajuta sa pleci, sa ajungi la facultate.
era vorba de documente de munca: carte verde!

| Sophie90 a răspuns:

Carte de munca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Documente legale.

| Balboa a răspuns:

Daca ai diploma de absolvire a unui curs suplimentar de limba engleza [ cum ar fi cambridge ] nu iti faci proble, e in schimb daca nu ai iti trebuie diplome in care sa scrie ca tu ai facut cu tare si ca esti apt si daca aia iti vad CV-ul si interviul de angajare estie foarte convingator scapi de orice problema. funda?