| anonim_4396 a întrebat:

Pentru codul CAEN 4619 : Intermedieri in comertul cu produse diverse, ce se face mai pe inteles? Concret as vrea raspunsuri, caci intermedierea stiu si eu ce este dar ce tip de intremedieri, ce bunuri etc se fac in baza acestui cod CAEN 4619.

2 răspunsuri:
| Caesarleurdeni a răspuns:

Tu iti alegi tipul produselor intermediate

| Simpatic a răspuns (pentru Caesarleurdeni):

Da,dar ce tip de produse, alimentare, electronice? pot sa vand autovehicule? laughing la modul general poate fi orice, ma intereseaza exact ce produse mai restrans se pot comercializa cu acest cod CAEN