| Macarie_Fanica_1959 a întrebat:

Poliția vă poate da amendă 2000 eur pentru o farsă la telefon?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suni si faci farse de pe nr propriu
ti-as da 1000000000000000000000000000000000000000 euro amenda NUMAI pentru imbecilitate INEPTA
syktyr si la mai mare

| chuckmanson a răspuns:

Nici măcar amenzile pentru farse la 112 nu-s așa mari

| Macarie_Fanica_1959 explică (pentru chuckmanson):

Ms mult. A fost o farsă simplă și mă sună domnu' polițai de la municcipul Slatina să mă duc la secție. Da când am auzit amenda nu mi venea să cred

| Macarie_Fanica_1959 explică (pentru chuckmanson):

De fapt se pare că e soțul femeii care am sunat.

| Alverto a răspuns (pentru Macarie_Fanica_1959):

Oo de aici din Slatina? laughing Chiar la mine

| darrio2007 a răspuns (pentru Macarie_Fanica_1959):

Dar tu de unde stii ca te-a sunat politaiul?

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nici chiar așa

| Macarie_Fanica_1959 explică (pentru Florin9Florin9):

Am sunat la un număr pus la întâmplare fără privat. Și l-am pus pe prietenul meu să vb. Iar el s-a pierdut prin vorbe și a spus 3 cuvinte urâte. Iar apoi femeia ar fi sunat la poliție. Poliția m-a sunat cu număr simplu și mi-a zis că amenda ar fi 100 mil